Szwalnia - Oferta

Profesjonalna Szwalnia EMMA oferuje kompleksową obsługę klientów biznesowych.

 

 

Jako jedna z niewielu szwalni na Polskim rynku świadczymy usługi od A do Z związane z przygotowaniem projektów, konstrukcji, profesjonalnej produkcji i konfekcjonowania dużych partii odzieży co potwierdza certyfikat jakości ISO.

 

Produkcja od 300 sztuk

Przyjmujemy zamówienia na zlecenia od 300 sztuk odzieży w danym modelu. Nasza oferta skierowana jest do dużych firm, które chcą wyprodukować w szybkim czasie większe partie odzieży.

Kontrola i wgląd na każdym etapie produkcji

Jako profesjonalna szwalnia umożliwiamy kontrolę i wgląd na każdym etapie produkcji od projektu (konsultacje indywidualne oraz na Skype) po krojenia (np. podgląd układu krojeń na żywo dzięki kamerom na krojowni) i odszycie- zakończone kontrolą jakości.

Kontrola jakości

Wszystkie produkty w procesie produkcji są objęte kontrolą jakości międzyoperacyjnej dwustopniowej. Na poziomie produkcji kontrolę przeprowadza brygadzista zespołów i kontroler jakości, a podczas końcowego etapu odbioru produkcji wyznaczony kontroler jakości.

 

 

Konsultacje projektów

Wyspecjalizowana kadra konstruktorów i technolog konsultują projekty przed i w trakcie tworzenia modelu.

 

 

 

Pakowanie odzieży

Oferujemy opakowanie odzieży według dostarczonej przez klienta specyfikacji. Stale współpracujemy z wykonawcami wieszaków, worków foliowych itp. co daje gwarancję niskiej ceny.

 

 

Szybki i sprawny transport

Odzież wysyłamy firmami kurierskimi na terenie Polski oraz do innych krajów na całym świecie. Posiadamy bardzo korzystne warunki finansowe z firmami transportowymi.

Zadzwoń: +48 501 394 873 lub zamów wycenę online:

ZAMÓW WYCENĘ

Profesjonalna Szwalnia